HYMNA ŽIVOTA: * Život je šance - využij ji * Život je krása - obdivuj ji * Život je blaženost - užívej ji * Život je sen - uskutečni ho * Život je výzva - přijmi ji * Život je povinnost - naplň ji * Život je hra - hrej ji * Život je bohatství - ochraňuj ho * Život je láska - potěš se s ní * Život je záhada - pronikni ji * Život je slib - splň ho * Život je smutek - překonej ho* Život je hymna - zpívej ji * Život je boj - přijmi ho * Život je štěstí - zasluž si ho* Život je život - žij ho Matka Tereza

kniha, duha, strom....jpg

DVD Tomáš I. Baťa - ZDE

DVD Baťa I. tit.jpg
      Tomáš I.

 DOKUMENTÁRNÍ FILM
 O ŠEVCI, KTERÝ DOBYL SVĚT

Milí obdivovatelé Tomáše BATI,

    Dovolujeme si doporučit Vaší pozornosti stránky: www.batadokument.osoba.cz, věnované DVD dokumentu o Tomáši Baťovi - TOMÁŠ I., které pro vás, v letošním roce, vydala společnost EMURFILM PRODUCTION s.r.o.

V tomto dokumentárním filmu se můžete seznámit s životem a dílem TOMÁŠE BATI, se zajímavými detaily z jeho života, mnohými autentickými záběry a informacemi. Dokument je navíc obohacen o přímá svědectví a výpovědi jeho současníků, pamětníků, jako je např. Josef VAŇHARA, Jan Lepík či Josef Šorfa. Texty Tomáše Bati čte přední český divadelní a filmový herec Petr KOSTKA.

Jsme přesvědčeni, že nejen díky tomu vás tento dokument zaujme. Nepřináší totiž jen výpověď o Ševci, který dobyl svět, o jeho životě, způsobu myšlení a jednání, ale přináší i cennou výpověď o životě společnosti na přelomu 19. a 20. století.

I proto je tento dokumentární film vhodným vzdělávacím doplňkem pro žáky a studenty, milovníky historie a nezkreslených faktů - pro každého z nás. Mnohé z výroků Tomáše Bati, které v tomto ojedinělém dokumentu zaznívají, mají přesah až do současnosti a jistě budou platit i v časech nastávajících. Třeba právě Vás osloví natolik, že se budete chtít stát následovníky Baťova úspěchu, světového věhlasu v podnikání. A nenechejte se odradit, i Baťa začal na živnostenský list, s dluhem a setkal se i s exekutory... 

     DVD Tomáš I., si můžete pohodlně objednat i na našich webových stránkách, a to kliknutím na fotografii titulní stránky DVD - viz nahoře nebo na výše uvedených stránkách. Naše sdružení Stránky života, není prodejcem DVD, je pouze partnerem akce - zakoupením DVD Tomáš I. - Baťa, prostřednictvím těchto stránek nebo výše uvedených stránek, přispějete částkou ve výši 10,-Kč, a to ve prospěch našeho sdružení: Stránky života, které pro vás připravuje například knižní publikaci projektu: Studenti píšou knihu.

Věříme, že se vám dokument bude líbit, že může být pro vás cenným zdrojem informací, přínosem a obohacením!

Přejeme Vám příjemný zážitek ve společnosti Tomáše Bati, jeho díla a odkazu!


Václav Jan NOVÁK,

ředitel o. s. Stránky života,

produkce, EMURFILM PRODUCTION s.r.o.

"Jestliže najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede."
Arthur Charles Clarke
dítě, kniha.png
     Děkujeme za návštěvu našich stránek, děkujeme za Vaši případnou přízeň a podporu a těšíme se na další shledání či spolupráci! 
Vaše Stránky života
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one