HYMNA ŽIVOTA: * Život je šance - využij ji * Život je krása - obdivuj ji * Život je blaženost - užívej ji * Život je sen - uskutečni ho * Život je výzva - přijmi ji * Život je povinnost - naplň ji * Život je hra - hrej ji * Život je bohatství - ochraňuj ho * Život je láska - potěš se s ní * Život je záhada - pronikni ji * Život je slib - splň ho * Život je smutek - překonej ho* Život je hymna - zpívej ji * Život je boj - přijmi ho * Život je štěstí - zasluž si ho* Život je život - žij ho Matka Tereza

kniha, duha, strom....jpg

Transparentní účet

     Transparentní účet o. s. Stránky života, za účelem podpory projektu: Studenti píšou knihu, je veden u:

 Fio banky, a. s.

     U výše uvedeného peněžního ústavu, v sekci Přehled transparentních účtů, naleznete i níže uvedený účet našeho o.s., a to online včetně odkazu na naše webové stránky nebo se na něj můžete podívat přímo, a to prostřednictvím prokliknutí níže uvedeného odkazu s logem peněžního ústavu.

číslo účtu: 2800457972/2010

     Věříme, že transparentní účet bude přínosem projektu Studenti píšou knihu. Každý, kdo přispěje libovolnou částkou, si tak snadno bude moci kdykoliv ověřit, jak bylo s jeho finanční podporou projektu naloženo.

Předem děkujeme za Vaši pomoc a podporu!
Stránky života, o. s.

Logo účet, studenti, os.png
"Jestliže najdeš v životě cestu bez překážek, určitě nikam nevede."
Arthur Charles Clarke
dítě, kniha.png
     Děkujeme za návštěvu našich stránek, děkujeme za Vaši případnou přízeň a podporu a těšíme se na další shledání či spolupráci! 
Vaše Stránky života
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one